Hayallerinizle Ayrıcalık Yaratın !

İstanbul’un kalbinde geliştirilebilir fikirlerinizi birlikte sürdürülebilir iş modellerine dönüştürüyouz.

Hemen Başvur
BAUICE

BAUICE

BAUICE – Kuluçka ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi

Bahçeşehir Üniversitesi Kuluçka ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin kurulumu YÖK onayı doğrultusunda 25.06.2018 tarih ve 30459 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmeliği ile gerçekleştirilmiştir. Merkez, BAU Güney Kampüsü, D Blok. zemin kat BAUTTO ile açık, paylaşımlı ofiste faaliyetlerine başlamıştır ve sürdürmektedir. Kuluçka Merkezi dahilinde “ön kuluçka” ve “kuluçka” olmak üzere iki ayrı program altında girişimci öğretim üyesi, öğrenci ve mezunlar kabul edilmektedir.

VİZYON

İlham veren iş modellerini başarılı şirketlere dönüşmelerini sağlayacak sürdürülebilir mekanizmaları oluşturarak, küresel girişimcilik ekosistemine değer katan ve yön veren girişimler oluşmasına destek olan bir kuluçka merkezi olmaktır.

MİSYON

Genç, yenilikçi bulunduğu sektöre ve ülke ekonomisine değer katan girişimcilerin iş fikirlerini ve girişimlerini desteklemektir.

Aramızda Kimler Var?

2019 Girişimleri

Sosyal Tribün

Sosyal Tribün

Sosyal Tribün, halı sahalara kamera sistemleri kuran ve maç kayıtlarını sosyal medyada paylaşılabilir hale getiren bir platformdur. Aynı zamanda maçları otomatik olarak çekebilecek bir kameraya yönelik TÜBİTAK TEYDEB hibe desteği ile AR-GE projeleri bulunmaktadır ve bu konuda çalışmaya, ve müşteri portföylerini geliştirmeye devam ediyorlar.


https://sosyaltribun.com

Bulbunu.co

Bulbunu.co

Bulbunu.co olarak kullanıcılarımızın aradığı her şeyi ters e-ticaret modelini kullanarak kolaylıkla bulmalarına yardımcı oluyoruz. Bunun yanı sıra ödül avcılığı görevini üstlenen kullanıcılarımızın da kazanç elde etmesini sağlıyoruz.


https://ice.bau.edu.tr/

CyanLog

CyanLog

CyanLog, Türkçe dili üzerinde yazılı veya sözlü doğal dil algılama yaparak istenilen belirli kelimeleri sizin için çıkarabilir ve siz de bu kelimeler ile rezervasyon ve sipariş gibi aksiyonları yönetebilirsiniz. Cyanlog, daha iyi bir doğal dil algılamak için kelimeler türetir ve machine learning ile öğrenerek kendini geliştirebilir.


https://ice.bau.edu.tr/

Headports

Headports

‘‘Headports ile işe alım şeklini değiştirmeyi amaçlıyoruz.‘‘

İşe alım sürecini daha şeffaf yönetebilmek için makine öğrenimi ve veri bilimi kullanıyoruz. Böylece işverenlerin cinsiyet, etnik durum, cinsel yönelim veya yaş gözetmeksizin doğru ve yüksek potansiyelli çalışanlara ulaşmalarını sağlıyoruz.


https://headports.com

Partnerlerimiz

2019 Partnerlerimiz

CO-OP

CO-OP

CO-OP’ta şu an itibariyle 2330 partner firma yer almaktadır.

Genç Başarı

Genç Başarı

Ui Path

Ui Path

BAUTTO

BAUTTO

BAUTTO, BAU bünyesinde yürütülen araştırma çıktılarının ekonomik değere dönüşmesini hedefleyen bir idari birimdir.

BAUICE

Amacımız; ölçeklenebilir ve sürdürülebilir girişimlerin hayata geçirilmesinde destek olmaktır.

Bahçeşehir Üniversitesi
Yıldız Mah. Çırağan Cad.
34349, Beşiktaş/İstanbul

bauice@rc.bau.edu.tr

+90 212 381 5920